Powrót do strony głównej

Ogłoszenia parafialne

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
18 lutego 2018

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:

  • w każdy piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30 a w Jedzbarku o godz. 18.00;
  • w niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.30 a po nich Msza św. już bez kazania. Za udział w każdym z tych nabożeństw możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Za tydzień, w drugą niedzielę Wielkiego Postu przypada tzw. Niedziela „Ad Gentes” – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek na cele misyjne i pomoc misjonarzom.

4. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii przeżywać będziemy od V Niedzieli Wielkiego Postuw dniach od 18 do 21 marca br. Wygłosi je nasz współbrat Krzysztof Wantoch Rekowski – misjonarz i rekolekcjonista ze Wschowy.

5. Dziękujemy I Róży Różańcowej za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Na przyszłą niedzielę prosimy o przygotowanie kościoła II Różę Różańcową. |
Dziękujemy też II, V i VI Róży za ofiary na remont kościoła.

6. W pierwszą niedzielę miesiąca 4 lutego, na tacę remontową zebraliśmy2110 zł. W Jedzbarku na tacę remontową Jedzbarka zebraliśmy 222 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

7. W weekend majowy, w dniach 2 – 5 maja br. organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę na Kaszuby. Więcej informacji i zapisy od przyszłej niedzieli.

8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka.
 

Wszystkim życzymy obfitego Pokoju i Dobra!   

   Franciszkanie z Barczewa